• Slide 1

  BUCOLICO

  Uczenie się elastyczności społeczności poprzez komunikację i technologię

  Więcej
 • Slide 2

  PROGRAM SZKOLENIA

  PROGRAM SZKOLENIA UMIEJĘNOŚCI PRZEDSIĘBIORCZYCH I CYFROWYCH

  DLA JUNIORÓW I SENIORÓW

  Więcej

Cyfrowa Młodzież

Dla nowych mieszkanców Europy: zachęta i motywacja do odkrywania, zbierania lub wytwarzania obiektów kultury w ich nowym środowisku życia.

Przedsiębiorcza Młodzież

Program nauczania dla trenerów edukacji dorosłych (nauczycieli, operatorów itp.) ze wskazówkami dotyczącymi projektowania nauczania i obsługi takich rozwiązań.

DET dla seniorów

Interaktywna, wielofunkcyjna e-platforma, gdzie wszystkie grupy docelowe mogą uzyskać dostęp do komponentów projektu i współdziałać poprzez współpracujące narzędzia online i aplikacje mobilne w celu wymiany informacji, uczenia się i tworzenia sieci.

Platforma OER

Autorskie zasoby treści szkoleniowych prezentujące je w prosty i efektywny sposób, tak aby użytkownicy mogli w pełni wykorzystać możliwości tego narzędzia.

Aplikacja do gry

Świat, w którym gracze tworzą swoje własne awatary, których zadaniem będzie znalezienie najlepszego rozwiązania dla przedsiębiorczości opartej na studiach przypadków, innych na kązdym poziomie gry.

Podręcznik

Podręcznik BUCOLICO będzie stanowił podsumowanie wniosków z wczesnego testowania tego nowego standardu nauczania we Włoszech, Belgii, Polsce, Hiszpanii i Grecji.

BUCOLICO Podręcznik

Budowanie elastyczności społeczności poprzez komunikację i technologię

Głównym jego celem jest ułatwienie transferu koncepcji BUCOLICO do innych organizacji, regionów i krajów. Będzie on również służył jako doskonałe narzędzie podnoszenia świadomości i rozpowszechniania informacji.

Więcej

Projekt BUCOLICO

Pomimo oznak stagnacji ze strony dwóch głównych gospodarek EOG, najnowsze dostępne dane Eurostatu wykazały, że jeszcze w grudniu 2019 r. stopa bezrobocia w UE (6,5%) kontynuowała kurs spadkowy, który rozpoczęła początek serii (2000 r.), marginalnie i stabilnie przewyższając stopy bezrobocia w USA (4,2%) i Japonii (2,4%). Eurostat (luty 2020 r.) Unemployment rates by country, December 2019 update]. Założenia te utrzymywały się w czasie, gdy wniosek został zainicjowany (styczeń 2020 r.), ale badania wkrótce wykazały, że 4/5 globalnej siły roboczej zostało dotkniętych pandemią koronawirusa w I kwartale 2020 r., a duże ograniczenie godzin pracy może dotknąć Europę (7,8%) w następnym kwartale.

Umiejętności cyfrowe 100%
Umiejętności przedsiębiorcza 80%
Zwiększanie szans na zatrudnienie 90%
Rewitalizacja gospodarki wiejskiej 70%

Najnowsze wiadomości

CYFROWE WIRTUALNE MUZEUM BUCOLICO ze studiami przypadków i najlepszymi praktykami

CYFROWE WIRTUALNE MUZEUM BUCOLICO ze studiami przypadków i najlepszymi praktykami

Projekt BU.CO.LI.CO BU (ilding) CO (m&#...

BUCOLICO IV SPOTKANIE PONADNARODOWE ODBYŁO SIĘ ONLINE W MARCU 2022 R.

BUCOLICO IV SPOTKANIE PONADNARODOWE ODBYŁO SIĘ ONLINE W MARCU 2022 R.

Czwarte spotkanie ponadnarodowe w r...

Wywiady edukacyjne BUCOLICO IO2 w celu zainspirowania przedsiębiorczych umiejetności młodzieży NEET w społęcznościach wiejskich

Wywiady edukacyjne BUCOLICO IO2 w celu zainspirowania przedsiębiorczych umiejetności młodzieży NEET w społęcznościach wiejskich

Konsorcjum BUCOLICO, kierowane przez...

Bucolico Consortium

Uczenie się elastyczności społeczności poprzez komunikację i technologię2020-1-IT02-KA204-079306


Erasmus +

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Ta strona internetowa i jej zawartość odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji na niej zawartych.

Idrisi
Internet Web Solutions
Ad Meritum
IF